Prostownica

Każda kobieta chce mieć piękne, pełne blasku włosy. Nie jest to łatwe, ponieważ często narażamy je na zabiegi fryzjerskie, koloryzacyjne i wszelkie stylizacje. Nie pozostaje to bez znaczenia dla struktury włosa. Sporo kobiet stara się wybierać kosmetyki pielęgnacyjne dobrej jakości, jednak nie zawsze taką pewność mamy. Może się bowiem okazać, że odżywka reklamowana w telewizji i przedstawiana jako super produkt, ma bardzo toksyczny skład.

Coraz więcej z nas podchodzi więc z daleko idącą ostrożnością do tego, co jest promowane. W dzisiejszych czasach raczej jesteśmy świadomi, że bardzo wiele produktów, nie tylko tych drogeryjnych jest produkowanych po to, by zadbać o portfel producentów, reklamodawców i handlowców, zajmujących się później ich sprzedażą. Większość tych produktów, zanim trafi na półkę w drogerii czy sklepie przechodzi daleką drogę przez szeroką kampanię reklamową, która ma na celu wzbudzenie poczucia potrzeby danego kosmetyku.

Nie możemy jednak pozostać jednostronni i z oburzeniem stwierdzić, że nie będziemy używać nic, co pojawia się na rynku kosmetycznym, ponieważ możemy się bez tego obejść. Owszem są osoby, które używają tylko szarego mydła i wpadły w skrajność nie kupowania zestawów pielęgnacyjnych, bo uważają, że są to rzeczy absolutnie nieprzydatne. Często jednak wydają pieniądze w inny sposób, nie zawsze mądry.

Wiele produktów stworzono z myślą o tym, aby kobiety mogły pięknie wyglądać. Panie zawsze lubiły się upiększać, niezależnie od okresu dziejów, w których żyły. Już w starożytności używano oliwy jako środka do pielęgnacji. Makijaż też został wynaleziony dosyć wcześnie. W dzisiejszych czasach można z całą pewnością powiedzieć że mamy przesyt artykułów wszelkiej maści. Wiele kobiet zastanawia się, co wybrać, żeby czuć zadowolenie.

Jednym z ciekawszych wynalazków XXI wieku jest prostownica. Nie każda dziewczyna ma gładkie niskoporowate włosy, które prawie zawsze lśnią i błyszczą. Prostownica może zapewnić ten efekt, który zwykle utrzymuje się do następnego mycia. Kobiety, które nabyły to urządzenia są często tak zachwycone blaskiem, który uzyskują za pomocą prostownicy, że są uzależnione od jej używania. Niektóre Panie mogą to robić nawet codziennie. Dobrze jest jednak pamiętać, że zabieg prostowania włosów, może je zniszczyć i wysuszyć, gorące płytki, nie wpływają dobrze na strukturę włosa.

Warto więc wcześniej włos zabezpieczyć specjalnym sprayem, który według producenta, daje ochronę przed wysoką temperaturą. Nie mamy jednak całkowitej pewności, że faktycznie tak się dzieje.
Jeśli jesteśmy posiadaczkami włosów kręconych lub falowanych i źle się nam one układają może nas korcić zakup prostownicy. Tym bardziej, że nie są one obecnie mocno drogie i całkiem niezły sprzęt można kupić już za 150 zł. Mamy naprawdę spory wybór. Warto wcześniej zrobić rekonesans, poszukać najlepszych ofert i poczytać opinie o produktach. Dzięki temu będziemy mieli lepszy obraz sytuacji, szczególnie jest to ważne, jeśli kupujemy takie urządzenie pierwszy raz w życiu.

Każda z nas chciałaby wybrać taką o najlepszych parametrach, całkiem niezłymi opiniami w tej dziedzinie cieszy się firma Remington. Produkuje ona od lat suszarki, prostownice i maszynki do włosów i zwykle są one dobrej jakości i służą kobietom wiele lat.
W internecie jest mnóstwo opinii, z którymi warto się zapoznać. Nie warto kupować w ciemno. Coraz więcej z nas robi zakupy w sieci, nie boimy się już formy internetowych płatności i przesyłek kurierskich. Właściwie wiele z nas nie wyobraża sobie bez tego życia.

Najlepsza prostownica do włosów to taka, która nie będzie przesadnie niszczyć włosów, choć trzeba pamiętać, że nie da się tego uniknąć całkowicie. Można wybrać taką która ma ceramiczne płytki i która zapewnia dobry efekt. Z roku na rok produkty do stylizacji włosów są coraz lepszej jakości,producenci dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo kobiety kochają takie urządzenia, jednak ważne jest dla nas, żeby nie powodowały one zniszczeń, dlatego do produkcji używa się coraz lepszych materiałów i nie trzeba się zbytnio obawiać i podchodzić z przesadną ostrożnością i rezerwą do prostownic czy suszarek.

Dla Pań, którym znudziło się codzienne lub cotygodniowe prostowanie swoich kosmyków dobrym rozwiązaniem jest keratynowe prostowanie włosów. Dzięki keratynie, która jest naturalnym budulcem włosa, staną się one błyszczące, a efektem ubocznym tego zabiegu jest wyprostowanie włosów, które może się utrzymywać przez jakieś pół roku. można nauczyć się robić je samodzielnie lub wybrać się do profesjonalnego zakładu fryzjerskiego. Nie jest to jednak zabieg tani i waha się w zależności od gęstości włosów. Jeśli jednak pomyśleć o korzyściach i oszczędności czasu, jaką uzyskujemy decydując się na taki zabieg okazać się może, że jest to warte kosztów.

Prostując włosy klasyczną prostownicą, trzeba pamiętać o tym, żeby robić to dokładnie i oddzielać cienkie pasemka od siebie dosyć starannie. Tylko wtedy uzyskamy pożądany efekt. Jeśli włosy są gęste może trwać to nawet 2 godziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here