Endermologia warszawa

Rynek usług kosmetycznych jest bogaty w różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy też na całe ciało. Salony kosmetyczne prześcigają się w coraz lepszej i bogatszej ofercie dla swoich klientów. Rośnie również liczba nowoczesnych usług, takich jak depilacja laserowa i endermologia. Warszawa jako stolica przoduje w tego typu inicjatywach.

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej?

Zanim pracownik gabinetu kosmetycznego przejdzie do działania, wpierw przeprowadza z klientem ankietę dotyczącą jego stanu zdrowia, przyjmowanych leków i przebytych chorób. Następnie kosmetyczka dokonuje szczegółowej analizy skóry i włosów pacjenta. Musi ocenić, jaki jest stan skóry, a także określić grubość i kolor włosów.

Dzień przed zabiegiem klient powinien zgolić maszynką miejsce, na którym będzie przeprowadzana depilacja laserowa – z wyjątkiem 1 cm kwadratowego włosów, które powinny pozostać na ciele, by można było poddać je analizie.

Pierwsze efekty można dostrzec już po pierwszej wizycie. Włosy będą odrastały znacznie wolniej o jakieś 20-30%. Natomiast te włosy, które odrosną, będą o wiele słabsze – przybiorą jaśniejszy kolor i będą zdecydowanie cieńsze.

Kolejne serie powinny być przeprowadzane raz na 4 do 6 tygodni – w zależności od obszaru ciała, jaki jest depilowany.

Nadchodzi wiosna, dlatego właśnie teraz warto skorzystać z zabiegu. Nic bowiem tak skutecznie nie pomaga usunąć niechcianego owłosienia, jak depilacja laserowa. Warszawa jest miastem z dużą ilością mieszkańców, więc lepiej nie odkładać tej decyzji na później, gdyż przed sezonem letnim będzie wielu chętnych na tego typu usługi.

Czym jest endermologia i w jakim celu się ją stosuje?

Endermologia polega na intensywnej i szybkiej stymulacji tkanek. Dzięki niej można:

  • wygładzić cellulit,
  • ujędrnić skórę i pobudzić ją do produkcji naturalnych substancji, które wpływają na jej jakość i odmłodzenie,
  • zredukować tkankę tłuszczową.

Zabieg endermologii stosuje się do wymodelowania sylwetki i zlikwidowania złogów tłuszczowych. Powoduje także wygładzenie zmarszczek, redukuje opuchliznę i sińce pod oczami. Jest także doskonałym przygotowaniem do innych czynności pielęgnacyjnych.

Endermologia ma również zastosowanie terapeutyczne – stosuje się ją w celu redukcji bólu i napięcia mięśniowego, zmniejszenia blizn, a także w przypadku syndromu zmęczonych nóg.

Warto wypróbować zaawansowaną pielęgnację ciała, jaką jest endermologia. Warszawa oferuje usługi z jej zakresu w Studiu Urody Impress.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here