Gdzie tanio zarejestrować domenę internetową?

Coraz więcej ludzi zaczyna pracę jako freelancer. Początki nigdy nie są łatwe, szczególnie jeśli musisz stworzyć własne portfolio i pozyskać pierwszych klientów. Ważna jest też strona www, która z czasem stanie się wizytówką twoich usług. Bez względu na to, czy chcesz zostać copywriterem czy trenerem personalnym zdalnie układającym plany żywieniowe zapewne zadajesz sobie pytanie, gdzie tanio zarejestrować domenę internetową? Rejestracja domen internetowych zajmuje tylko chwilę i na każdej z platform, przedstawionych w dalszej części artykułu, jest bardzo intuicyjna.

Nazwa.pl to platforma z ogromnym doświadczeniem, jeśli chodzi o hosting stron www. Po wejściu na ich stronę i wybraniu odpowiedniej usługi od razu zostaniesz poinformowany o cenach, które są naprawdę niskie. Bowiem rejestracja domeny kosztuje 10 złotych w skali roku i obejmuje certyfikat SSL, trzy rodzaje zabezpieczeń oraz całodobową pomoc techniczną. Ponad to, firma może pochwalić się milionem stałych klientów. Należy jednak uważać, gdyż mimo atrakcyjnej ceny i budzącego zaufanie doświadczenia, część klientów była niezadowolona z faktu, że po pierwszym roku użytkowania opłata za serwis kilkukrotnie wzrosła bez wcześniejszego uprzedzenia. Dlatego ważne jest, aby warunki użytkowania i każdą zamieszczoną informację dokładnie czytać.

Warto także poświęcić chwilę na tanie domeny na kru.pl. Firma ta przede wszystkim wyróżnia się przejrzystością ofert. Możliwy jest wybór jasno objaśnionych pakietów, które ułatwią ci pracę. Oprócz tego pomoc techniczna jest łatwo dostępna w ciągu dnia. Jest to niesamowicie ważne, gdyż jak wiadomo czas to pieniądz i mało kto jest chętny czekać na infolinii choćby kilkanaście minut. Ponad to, koszt rejestracji domeny wynosi 9,89 złotych, a odnowienie pakietu to jedyne 33,99 złotych na rok. Kru.pl jest firmą, za której tworzeniem stoją doświadczeni ludzie, wobec czego możesz być pewien rzetelnie wykonanego zlecenia.

Obecnie w internecie znajdziesz wiele stron z korzystnymi ofertami, gdyż praca zdalna zyskuje coraz większą popularność. Pamiętaj jednak, że każda szanująca się marka ustanawia odpowiednie dla swoich usług wynagrodzenie. Oczywiście przepłacanie nie ma większego sensu, jednak warto zainwestować w rozwój swojej firmy.

Źródło: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here