Zalety lakierów OPI

0
1709

Marka OPI tworzy produkty do profesjonalnej pielęgnacji paznokci. Jest to wyjątkowa formuła, która charakteryzuje się wysoką jakością, trwałością oraz bardzo bogatą kolorystyką lakierów. Oprócz lakierów do paznokci marka OPI oferuje swoim Klientom również balsamy, produkty do manicure i pedicure, odżywki, bazy i topy, akryle oraz różnego rodzaju akcesoria. Dla osób, które traktują manicure jako nieodzowny element dbałości o efektowny wygląd i cenią sobie wysoką jakość, lakiery OPI mogą być strzałem w dziesiątkę. Warto zatem poznać ich największe zalety.

Czym charakteryzują się lakiery OPI?

Lakiery OPI charakteryzują się dużą trwałością. Po nałożeniu bazy oraz dwóch warstw koloru mogą utrzymywać się na paznokciach około 5 dni. Po domalowaniu trzeciej warstwy można przedłużyć trwałość lakieru do 7-8 dni. Słów kilka z pewnością warto poświęcić kwestii aplikacji lakierów OPI. Lakiery zostały zaopatrzone przez producenta w wygodny pędzelek. Dzięki temu możliwa jest bardzo dokładna aplikacja ściśle określonej ilości produktu. Ma to ogromny wpływ na wydajność lakieru. Konsystencja samego lakieru jest dosyć płynna. Zazwyczaj nałożenie pierwszej warstwy nie daje oczekiwanego efektu. Po nałożeniu drugiej kolor nabiera właściwej, pożądanej przez nas tonacji.

Wspomnieliśmy przed chwilą o wydajności związanej z precyzyjną aplikacją ściśle określonej ilości produktu. Warto także podkreślić, że lakiery OPI nie mają tendencji do wysychania w buteleczce, co zdarza się wielu lakierom innych producentów. Jak podkreślają kobiety stosujące lakiery OPI, jedna buteleczka o pojemności 15 ml może wystarczyć nawet na pół roku. Na uwagę zasługuje także szeroka gama kolorystyczna lakierów OPI. Duże zróżnicowanie kolorów pozwala wybrać tonację lakieru idealnie dopasowaną do naszych upodobań bądź też konkretnej stylizacji. Skoro napisaliśmy już o trwałości lakierów OPI, to warto także przyjrzeć się procesowi ich zmywania. W zasadzie nie ma większych problemów z usunięciem warstwy lakieru. Preparat doskonale się zmywa. Dotyczy to nawet ciemnych kolorów.

Wspomnieliśmy wcześniej o szerokiej gamie produktów sygnowanych marką OPI. Oprócz lakierów można zakupić również bazy oraz topy. Co ciekawe, jako bazy można także użyć zwykłej odżywki do paznokci. Sprawdza się doskonale szczególnie w przypadku ciemnych kolorów. Lakier również nie reaguje w sposób negatywny na tego typu podkład. Warto jednak podkreślić, że kupując cały zestaw sygnowany marką OPI, można liczyć na podniesienie trwałości lakieru nawet o kilka dni. Lakiery OPI z każdym dniem zdobywają coraz więcej zwolenniczek. Ich wysoka jakość, trwałość oraz różnorodność kolorów sprawia, że każda kobieta będzie w stanie wybrać lakier idealnie dopasowany do jej potrzeb oraz upodobań. A dodatkowo będzie mogła cieszyć się wysoką trwałością uzyskanego efektu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here