Rozmiary popularnych sklepach- sieciówkach nie spełniają twoich oczekiwań

Masz już dość chodzenia po sklepach w poszukiwaniu ubrań o odpowiednio dużym rozmiarze? Żadna sieciówka nie jest w stanie zaspokoić twoich potrzeb? Modne, markowe ubrania w dużych rozmiarach i promocjach do nawet 80% wydają się fantazją, niespełnionym marzeniem? Sklep duzerozmiary.info ma to wszystko, zarówno internetowo jak i w dwóch stacjonarnych.

Moda XXL

Firma Handlowo Usługowa prowadzi dwa sklepy zlokalizowane w Lublinie i Rzeszowie, oraz  sprzedaż wysyłkową do całej Unii Europejskiej, a po wcześniejszym ustaleniu nawet dalej. Oferta sklepu duzerozmiary.info składa się z niemalże 150 stron oryginalnych produktów kilkudziesięciu marek i projektantów. W magazynach sklepu znajdziesz zarówno odzież sportową, codzienną, jak i wygodne piżamy, wszystko w korzystnych cenach. Dodatkowo, slep ma w ofercie szycie garniturów, marynarek oraz koszul na miarę.

Outlet XXL

Sklep, uzupełniając swój asortyment na bieżąco, zamawiając coraz to nowsze kolekcje dostępne z poziomu przeglądarki internetowej decyduje się z czasem wyprzedać cześć swojego asortymentu odzieży dla puszystych po obniżonej cenie, tak by zwolnić miejsce nowym partiom towaru.
W zakładce Promocje znajdziemy rzeczy znajdujące się w aktualnej kolekcji,  w cenie obniżonej nawet o kilkaset złotych (w przypadku chociażby kurtek zimowych).
Zakładka outlet składa się z nowych, nienoszonych ubrań z zeszłych sezonów. W tym przypadku rabaty sięgają nawet 80%, co w przypadku chociażby marynarek czy koszul męskich dużych rozmiarów daje duży stopień oszczędności.

Bielizna XXL

Wśród najczęściej kupowanej odzieży najwięcej przewija się bielizny, piżam oraz ubrań termicznych- kalesonów, koszulek. To właśnie z tą kategorią odzieży dla puszystych, użytkownicy mają  największy problem. O ile t-shirty czy bluzy XXL czy nawet większe często wiszą samotnie na wieszakach w centrach handlowych, to ilość bielizny w dużych rozmiarach dostępnych w popularnych sieciówkach jest już znacznie mniejsza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here