Drogocenne oleje naturalne

Nie od dziś wiadomo, że natura posiada szeroką gamę składników, które zawierają drogocenne pokłady różnorakich bogactw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jednymi z nich są ziarna roślin, pełne wartościowych kwasów Omega oraz błonnika. Spożywane na surowo lub w postaci przetworzonej stanowią znakomity zastrzyk zdrowia dla organizmu.

Dieta dbającego o zdrowie człowieka powinna być bogata w różnego rodzaju kwasy Omega, które dzięki swoim właściwościom zapewniają bardzo istotne wsparcie dla układu krwionośnego, pokarmowego, a także mają duży wpływ na polepszenie kondycji skóry, włosów oraz paznokci. Doskonałą formą na spożywanie tych drogocennych składników są oleje tłoczone na zimno, które mogą być spożywane bezpośrednio lub jako dodatek do potraw. Gdzie nabyć najlepsze tego typu produkty? Z pomocą przychodzi Olejarnia Gaja, niewielka rodzinna firma oferująca ekologiczne i naturalne oleje tłoczone tradycyjną metodą.

Stuprocentowa natura…

Olejarnia Gaja oferuje szeroką gamę olejów tłoczonych tradycyjną metodą na zimno. Oleje tłoczone w olejarni to tzw. oleje dziewicze, które dzięki temu, że produkowane są tradycyjną metodą, zachowują pełnię swoich właściwości odżywczych oraz składników leczniczych. Olejarnia Gaja oferuje możliwość zakupu swoich towarów drogą internetową. Zamówione oleje tłoczone są tuż przed wysyłką, z najwyższej jakości ziaren sprowadzanych od polskich producentów, a także pakowane w opakowania gwarantujące zachowanie świeżości, odpowiedniego aromatu i smaku. Oleje w Olejarni Gaja tłoczone są na zimno, w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni, są ponadto nieoczyszczone i nierafinowane, nie używa się w trakcie ich produkcji żadnych konserwantów i innych nienaturalnych składników.

W swojej ofercie posiada m.in. oleje lniane, oleje konopne, oleje z czarnuszki, oleje z ostropestu, oleje kokosowe, oleje rzepakowe, oleje słonecznikowe oraz oleje z wiesiołka. Wszystkie produkty sprzedawane są w butelkach 100 ml, 250 ml, 500 ml i litrowych.

Oleje i ziarna…

Olejarnia Gaja oprócz swojego flagowego produktu w postaci naturalnych olejów tłoczonych na zimno oferuje również sprzedaż ziaren, z których tłoczone są oleje. Te same drogocenne dla naszego zdrowia składniki można przyjmować również w tej formie, którą można wykorzystać chociażby do pieczenia pieczywa. Oferuje sprzedaż nasion chia, nasion konopi, nasion ostropestu, mielonego lnu, czarnuszki oraz siemię lniane.

Planując poprawę kondycji i ogólnego stanu zdrowia siebie i swoich najbliższych warto skorzystać z oferty Olejarni Gaja. Te naturalne produkty nie tylko pozytywnie wpłyną na stan naszego zdrowia, ale również polepszą nasze samopoczucie i zredukują stres.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPopyt na libido
Następny artykułNaturalny bronzer do twarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here