W co warto wyposażyć gabinet do stylizacji paznokci

Niezależnie od wielkości pomieszczenia, w którym wykonuje się usługi stylizacji paznokci, powinny się w nim zmieścić podstawowe meble i akcesoria. Wymaga się, aby miejsce do pracy składało się co najmniej z biurka, krzeseł dla klienta oraz manicurzystki i akcesoriów, które są niezbędne do profesjonalnego wykonania zabiegu, czyli lampy kosmetycznej oraz lampy UV.  

Biurko do pracy

Podstawowym meblem w gabinecie stylizacji paznokci jest biurko kosmetyczne. W sprzedaży dostępne są zarówno biurka stacjonarne, jak i biurka składane. Te ostatnie są idealne do działalności prowadzonej mobilnie. Są bowiem lekkie i nadają się do przenoszenia. Z kolei biurka stacjonarne są zazwyczaj cięższe, bardziej funkcjonalne i charakteryzują się efektowniejszym wyglądem.

W asortymencie sklepu Activeshop.com.pl znaleźć można zarówno modele o klasycznym, jak i oryginalnym wyglądzie. Proste kształty prezentują drewniane biurka Giovanni lub Glass (blat wykonany z grubego, hartowanego szkła). Natomiast do gabinetów urządzonych w stylu glamour z całą pewnością pasować będzie biurko Azzurro. Wszystkie modele są wykonane z myślą o łatwym utrzymaniu mebla w czystości. Posiadają także praktyczne szuflady, w których można schować różnego rodzaju akcesoria, kasę fiskalną lub rzeczy osobiste.

Krzesło dla klientki i taboret dla stylistki paznokci

Równie ważnymi elementami wyposażenia gabinetu do stylizacji paznokci są krzesła. Klientowi powinny zagwarantować komfortowe spędzanie czasu, natomiast stylistce bezpieczeństwo i wygodę pracy. Warto, aby meble te były do siebie podobne, zarówno jeśli chodzi o materiał wykonania, jak i kolor.

Taboret kosmetyczny powinien być tak skonstruowany, aby po wielu godzinach siedzącej pracy, nie odczuwać bólu kręgosłupa. Nie warto zatem oszczędzać na takim sprzęcie, ponieważ wpływa on na nasze zdrowie. Katalog produktów sklepu Activeshop.com.pl zawiera propozycje taboretów stworzonych właśnie z myślą o wykonywaniu zawodów kosmetycznych.

Produkty są stabilne i estetycznie wykonane. Posiadają pięcioramienną ramę z kółkami oraz profilowane siedzisko. Poza tym umożliwiają pełną regulację kąta nachylenia i wysokości siedziska oraz pełną regulację kąta nachylenia oparcia. Niektóre modele wyposażone są także w podparcie pod nogi.

Lampa kosmetyczna

Do właściwego oświetlenia stanowiska pracy niezbędna jest lampa kosmetyczna. W zależności od potrzeb można wybrać lampę przypinaną do biurka lub lampę stojącą. Najważniejsze, aby zapewniała bardzo dobre oświetlenie w chłodnym odcieniu i była przeznaczona do pracy w pomieszczeniach.

Wachlarz produktów Activeshop.com.pl obejmuje lampy kosmetyczne w wielu atrakcyjnych kolorach, w tym: białe, czarne, różowe. Oferowane egzemplarze są niezwykle praktyczne i nie zabierają zbyt wiele miejsca.

Inne przydatne akcesoria do gabinetu stylizacji paznokci

Przyszedł czas na wyróżnienie typowych dla gabinetu manicure akcesoriów. W takim punkcie usługowym na pewno przydadzą się:

  • lampa UV/LED,
  • pochłaniacz pyłu,
  • podkładka pod ręce,
  • frezarka do paznokci,
  • cążki,
  • nożyczki,
  • wzorniki do lakieru,
  • pędzelki,
  • organizer na lakiery do paznokci.

Bezwzględnie należy zaopatrzyć się także w artykuły jednorazowego użytku, czyli pilniki i bloki do paznokci, separatory do paznokci, rękawiczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here