Przedłużanie rzęs 3:1

Przedłużenie rzęs ma ułatwić i przyspieszyć codzienny makijaż, zachować wygląd powiększonych, pomalowanych oczu na dłużej niż jednorazowe ich pomalowanie lub doklejenie. Są różne metody i zasady ich przedłużania, metoda „kocie oko” polega na przedłużeniu głownie w zewnętrznym kąciku oka, dzięki temu spojrzenie będzie wyraźne ale delikatnie podkreślone. Rzęsy można również przedłużyć na całej ich długości, uzyskany efekt będzie równie ładny. Jeśli zdecydujemy się na zabieg musimy pamiętać, by wybrać odpowiedni salon i osobę, do której się umówimy, najlepiej przejrzeć jej portfolio i upewnić się, że efekt jaki uzyskali inni klienci jest zadowalający. Oczywiste jest też to, że każdy ma swoje indywidualne upodobania, potrzeby, wiele spraw można uzgodnić przed zabiegiem, rzęsy muszą być odpowiedniej grubości- to powinna dobrać osoba, która się na tym zna, długość i podkręcenie w pewnym stopniu jest sprawą do omówienia. Czasami warto posłuchać się profesjonalisty i zaufać mu, w końcu to on ma większe doświadczenia i na pierwszy rzut oka może ocenić co będzie najbardziej pasować.
Rzęsy przedłuża się różnymi technikami 1 do 1, 2 do 1, 3 do 1, ale co to tak naprawdę oznacza? Pierwsza cyfra to nasza pojedyncza rzęsa a druga to ilość rzęs które będą do niej doklejone. Techniki w których dokleja się 2-3 rzęsy do jednej naszej nie są polecane dla osób, które mają słabe cienkie rzęsy, lecz pamiętajmy, że wypadanie rzęs to całkiem normalna reakcja- każdy włos ma swoje fazy i z czasem wypada. Rzęsy 3 do 1 to doklejenie 3 rzęs do 1 jak sama nazwa metody wskazuje, pozwala ona na szybkie, spektakularne przedłużenie, zagęszczenie i pogrubienie a również przyciemnienie, Tą metodą można uzyskać najmocniejszą i najbardziej widoczną zmianę, metoda polecana dla osób z rzadkimi rzęsami. Jeśli przedłużanie wykonywane jest przez osobę doświadczoną, zabieg nie będzie miał większego wpływu na nasze naturalnie rosnące rzęsy, jednak pod warunkiem, że materiały przy użyciu jakich zabieg został wykonany były wysokiej jakości.
By utrzymać efekt, zabieg trzeba co jakiś czas poprawiać, jest to czas kilku tygodni jednak bywają od tego odstępstwa- wszystko zależy od faz wzrostu naszych rzęs, to indywidualna sprawa.
Jak pielęgnować takie rzęsy? To ważna sprawa jeśli chcemy cieszyć się ładnym efektem. Nie trzeba się o to obawiać, one tak samo potrzebują mycia jak nasze własne, tylko, że warto wykonywać to powoli, delikatnymi pływami. Nie trzeba się martwić o zmywanie z nich tuszu, przedłużone rzęsy są wystarczająco ciemne i grube- nie trzeba więc będzie ich dodatkowo malować.
Są też pewne przeciwwskazania do tego zabiegu: głównym powodem jest brak własnych rzęs, nie ma jak przykleić wtedy innych. W czasie alergii, zapalenia spojówek czy innych problemów z oczami musimy również zrezygnować, to mogło by pogorszyć nasz stan a oczyszczanie oczu stanie się jeszcze bardziej trudne. Osoby mało cierpliwe mogą nie wytrzymać czasu jaki trzeba poświęcić na zabieg, trwa to około 2 godzin lecz uzależnione jest od metody i ilości przyklejanych rzęs, ale czego się nie robi dla bycia pięknym…
Musimy podjąć decyzje jakimi rzęsami ma być wykonany zabieg. Rzęsy jedwabne wykonuje się z protein naturalnego jedwabiu, ich skręt przypomina ten naturalny, ich zaletą jest lekkość- nie obciążają one zbytnio naszych, przez to że są delikatne, podczas snu mogą się trochę odgniatać, warto jest zaopatrzyć się w mały grzebyczek którym poprawimy odgniecenia a nasze rzęsy będą wyglądać jak nowe. Można w nich robić wszystko- makijaż, pływać, nosić soczewki, ale warto zrezygnować z trwałych wodoodpornych tuszy, ciężko jest go zmyć i można uszkodzić rzęsy. Kolejną opcją są rzęsy z futra norek syberyjskich- świetnie udają nasze naturalne, dzięki temu, że nie są idealnie równe, one też są delikatne więc można zapomnieć o obciążeniu naszych. Tutaj ważna sprawa, przed ich założeniem trzeba upewnić się, że nie jesteśmy uczuleni na futro norek! Rzęsy syntetyczne- tu obawa o uczulenie znika, te rzęsy są równe. Jest ich bardzo duży wybór na rynku, możemy wybierać z pośród różnych grubości, długości oraz rodzaju podkręcenia. Łatwiej je dopasować do indywidualnych potrzeb klientów. Trzeba je regularnie przeczesywać- sztuczne rzęsy mogą się plątać, trzeba być ostrożnym by ich nie powyrywać. Kolejną sprawą do wyboru są kolory, odważne i szalone osoby mogą się zdecydować nawet na kolorowe!
Profesjonalnie wykonany zabieg świetnie wytrzyma saunę, kąpiele, intensywne ćwiczenia. Przyklejenie rzęs powinno być zrobione w odległości 1 mm od skóry, dzięki temu ryzyko wystąpienia alergii na klej lub rzęsy jest zmniejszone. Cena uzależniona jest od metody i rodzaju doklejonych rzęs, jednak przeważnie jest to cena 100-500 zł, trzeba uważać na zbyt tanie oferty, jest wtedy duże podejrzenie, że ktoś pracuje na materiałach gorszej jakości co może wywołać alergie i skrócić czas w jakim będą trzymać się rzęsy. Poprawienie zabiegu jest o wiele tańsze- około 70% ceny. Przedłużanie rzęs najczęściej wykonują kobiety które chcą zaoszczędzić na czasie i zawsze dobrze wyglądać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here