Zdrowie pod znakiem korala - Coral Club International

Coral Club to międzynarodowa firma, która swoje działania opiera na przekonaniu, że każda minuta poświęcona zdrowiu jest bezcenna. Owocem troski o organizm i dobre samopoczucie są certyfikowane suplementy diety opracowane we współpracy ze specjalistami z zakresu biotechnologii, dietetyki i żywienia oraz farmacji. Poddano je rygorystycznym testom i starannie wyselekcjonowano najwyższej jakości składniki naturalnego pochodzenia zanim trafiły do Ciebie.

Ponad 200 produktów dostępnych od zaraz

Spośród tak wielu suplementów wysokiej jakości firma Coral Club szczególnie dumna jest z dwóch – Coral Mine oraz Mycohydrin. Coral Mine to produkt wzbogacający wodę w wapń, magnez i sód. Skamieniały koral przypomina swoim składem ludzki szkielet, dzięki czemu organizm szybko go przyswaja. Zawiera ponad 80 minerałów i mikroelementów. Coral Mine zmniejsza znużenie i otępienie, a prowadzi do wzrostu koncentracji i poprawy funkcji kognitywnych takich, jak zapamiętywanie czy uczenie się.

Natomiast suplement diety Microhydrin to bardzo silny antyutleniaczem, który chroni organizm przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Preparat poprawia stan wody i płynów ustrojowych, zmniejszając ich napięcie powierzchniowe pH. Dodatkowo stymuluje wy­twarzanie energii – optymalizuje proces syntezy ATF w komórkach całego organizmu – niezbędnej do walki z patogenami.

Poznaj produkty Coral Club

O tym, co najlepsze dla zdrowia i jego ochrony można dyskutować godzinami, najlepiej jednak działać. Na stronie Zdrowie koralowe znajdziesz profesjonalne programy suplementacji dostosowane do wieku – w tym dwa skierowane do dzieci już od 3 roku życia. Największą popularnością cieszą się profilaktyczna kuracja przeciwpasożytnicza, program przeciwwirusowy dla dorosłych, przeciwwirusowy program dla dzieci, kuracja oczyszczająca organizm, program wspierający nawodnienie ciała oraz kuracja zwiększająca odporność na zachorowania.

Jeśli chcesz poznać lepiej Coral Club, odwiedź stronę oficjalnego, polskiego dystrybutora – Zdrowie koralowe. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here