Co warto wiedzieć o dietach pudełkowych?

Firmy, oferujące dostawę odpowiednio zbilansowanych posiłków, zdobywają w naszym kraju coraz większą popularność. Bogata oferta i wygodny sposób dostawy to główne zalety diety pudełkowej. Wiele osób narzeka jednak na ceny – za dobrą jakość trzeba często dużo zapłacić. Co należy wiedzieć na temat fit posiłków, by wybrać najlepszą dla siebie opcję?

Dla kogo?

Catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie dla osób, chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe. Na stronie internetowej LIGHTBOX.PL każdy może wybrać odpowiedni  rodzaj diety – zestawy tworzone są również dla wegetarian oraz tych, którzy nie tolerują laktozy. O jakość produktów dba sztab specjalistów do spraw żywienia. Dobrze zbilansowana dieta zalecana jest szczególnie osobom, które prowadzą aktywny oraz intensywny tryb życia.

Jak to działa?

W zależności od wybranej przez nas opcji, otrzymujemy zestaw trzech lub pięciu posiłków, których całkowita kaloryczność może wynosić od 1000–2500 kcal. Do wyboru mamy różnorodne rodzaje diety, m.in.:

– optimum

– vege

– vege z rybami

– lactose free

Posiłki dostarczane są przez sześć dni w tygodniu w szczelnych opakowaniach, dzięki czemu możemy zabrać je do pracy, czy też na trening. Albo zamówić prosto do biura!

Zalety fit posiłków

Dieta pudełkowa jest bardzo korzystna. Wśród jej zalet warto wymienić:

­– wysoką jakość przygotowywanych dań

– wygodę

– oszczędność czasu

Posiłki dostarczane są w praktycznych pudełkach, a Ty nie musisz zajmować się gotowaniem – wystarczy, że podgrzejesz danie w mikrofali, piekarniku lub garnku. Dania są odpowiednio zbilansowane i różnorodne, a ponadto, wpływają na pracę całego organizmu, poprawiając również kondycję skóry i paznokci.

Dieta pudełkowa to łatwy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Pamiętaj jednak, że fit posiłki mają również wpływ na Twoje zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić swoim znajomych albo rodzinie. Możesz również nakłonić ich do korzystania z cateringu dietetycznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here